Płomień Wisznia Mała - strona nieoficjalna

pon.

Zapowiedź 8. kolejki.

• autor: onti18, 2012-10-07 11:53

Wiele ciekawych spotkań szykuje się w 8. kolejce. Poważny test czeka Płomień Wisznię Małą, który zmierzy się na wyjeździe z Widawą Wrocław. Trudne zadanie czeka również Start Strzeszów, który podejmować będzie u siebie Rosę Rościsławice.

DĄB KURASZKÓW vs. KOMETA KRYNICZNO

W niedzielne popołudnie Dąb podejmie Kometę Kryniczno. Ekipa z Kuraszkowa prezentuje się w tym sezonie beznadziejnie, smak zwycięstwa poczuli tylko raz, w wygranym pojedynku z Orkanem Ligota Piękna. Zdecydowanie lepiej prezentuje się drużyna z Kryniczna, Piłkarze z Kryniczna po 7. dotychczas rozegranych kolejkach mają na swoim koncie 10 punktów i zajmują bezpieczną siódmą pozycję w tabeli.

TYP: 2

AVIA OZOROWICE vs. ZORZA PĘGÓW

W Ozorowicach dojdzie do starcie dwóch drużyn z dołu tabeli, czyli Avii oraz Zorzy Pęgów. Tydzień temu zespół z Ozorowic pokonał na wyjeździe Malinkę Malin 2:4. Zorza natomiast przegrała swój szósty mecz w sezonie, tym razem u siebie z Kometą Kryniczno 1:2.

TYP: 1X

BŁYSKAWICA SZEWCE vs. MALINKA MALIN

Bardzo trudna przeprawa czeka Błyskawicę, która zmierzy się u siebie z Malinką Malin. Błyskawica ostatnio spisuje się fatalnie, przegrała trzy ostatnie mecze z Rosą, Płomieniem, a także słabo spisującym się Orkanem. Malinka na wyjazdach prezentuje się bardzo przyzwoicie. W czterech wyjazdowych spotkaniach zgarnęła dotychczas aż dziesięć punktów. Trzykrotnie wygrywając oraz raz remisując.

TYP; 2X

LKS KRZYŻANOWICE vs. ORKAN LIGOTA PIĘKNA

Liderujący w tabeli LKS swoje spotkanie rozegra u siebie z Orkanem Ligotą Piękną. Gospodarze niedzielnego pojedynku tydzień temu zdobyli ważne trzy punkty po ciężkiej walce na ciężkim terenie w Wiszni Małej.
Orkan ograł u siebie Błyskawicę Szewce 3:0.

TYP: 1X

START STRZESZÓW vs. ROSA ROŚCISŁAWICE

W Strzeszowie niełatwe zadanie czeka Start, który podejmować będzie piłkarzy z Rościsławic. Rosa zajmuje aktualnie trzecie miejsce w ligowej tabeli i jest jednym z głównym pretendentów do awansu. Ubiegłoroczny przedstawiciel "A" klasy, czyli Start Strzeszów w tym sezonie kompletnie rozczarowuje swoją grą. Po siedmiu rozegranych kolejkach ma zaledwie sześć punktów.

Typ: 2

SPARTA BĘDKOWO vs. SKS GŁUCHÓW GÓRNY

Spotkanie, które zapowiada się niezwykle interesująco. Obie ekipy mają na koncie identyczną zdobycz punktową (11 "oczek"). Głuchów kontynuuje serię dwóch meczy bez porażki, po tym jak najpierw ograł Widawę Wrocław 0:6, a następnie Start Strzeszów 2:1. Drużyna Sparty Będkowo tydzień temu wygrała swoje spotkanie z Dębem Kuraszków 4:3.

TYP: 2X

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Pogoda

Brak aktywnych ankiet.

Płomień Wisznia Mała 7:6 Długołęka 2000
2013-02-24, 11:00:00

oceny zawodników »

Płomień Wisznia Mała 1:5 Dąb Kuraszków
Orkan Ligota Piękna 2:3 Rosa Rościsławice
Malinka Malin 3:1 SKS Głuchów Górny
Zorza Pęgów 0:3 Sparta Będkowo
Kometa Kryniczno 0:3 Start Strzeszów
Avia Ozorowice 1:2 Widawa Wrocław
Błyskawica Szewce 2:4 LKS Krzyżanowice

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.